Menu / Zamówienia Online

Bezzz Cafe to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy dbają o zdrowie i cenią sobie dobry smak. Naszym celem jest pokazanie, że zdrowa dieta bez cukru, bez glutenu, bez mleka, z przewagą potraw jarskich, jest równie apetyczna, smaczna i różnorodna, jak ta oparta na tradycyjnych produktach.

W naszym menu znajdziecie pożywne burgery wegańskie oraz mięsne, podawane w bezglutenowej bułce naszego wypieku, kolorowe bukiety sałatkowe, zupę oraz danie dnia z różnych zakątków świata, przygotowywane ze świeżych, sezonowych produktów. Oferujemy również dietetyczne dania na słodko oraz szeroki wachlarz odżywczych napojów - od świeżo wyciskanych soków, przez fit koktajle, kremową kawę w różnych odsłonach, aromatyczne, wzmacniające herbaty i napary ziołowe, po bezalkoholowe piwa kraftowe i wina serwowane na gorąco lub na zimno, w zależności od pory roku. Nie zabraknie również Waszych ulubionych ciast i deserów w wersji “bez", za to z tradycyjnym smakiem.

Większość dań podajemy również w wersji wegańskiej.

Nasz zespół, składający się z pasjonatów zdrowego odżywiania, dietetyki i niepowtarzalnych smaków, pracuje pod kierownictwem właścicielki i jednocześnie szefa kuchni - blogerki dietetycznej dr n. med. Kamili Kosior.

W naszej kuchni nie używamy gotowych produktów, wszystkie potrawy tworzymy z wyselekcjonowanych składników z myślą o Państwa zdrowiu.

Bezzz to znaczy… bez cukru.
Żyjemy w czasach, kiedy cukier jest wszechobecny, nie tylko w postaci białych
kryształków, ale coraz częściej ukrywa się w większości  produktów spożywczych.
Wiedząc, jak negatywny wpływ na nasz organizm ma nadmiar cukru, zdecydowaliśmy się nie dosładzać serwowanych przez nas dań, deserów i napojów, jednocześnie udowadniając, że życie bez cukru jest równie słodkie, a co więcej, nie niesie za sobą przykrych konsekwencji oraz nie powoduje wyrzutów sumienia.
Natura oferuje nam wiele zdrowych i słodkich zamienników cukru, które świetnie sprawdzają się w kuchni, wzbogacając naszą dietę w nowe smaki i wartości odżywcze.
Bezzz to znaczy… bez glutenu.
Jako świadomi konsumenci, mający w dzisiejszych czasach dostęp do szerokiej gamy produktów, możemy mądrze wybierać to, co dla nas najlepsze. Decyzja o rezygnacji ze zbóż zawierających gluten w naszej kuchni wynika nie tylko, z wieloletnich obserwacji korzyści wiążących się z ograniczeniem glutenu w diecie, ale również, ma zachęcić do urozmaicenia codziennych posiłków. Podjęliśmy wyzwanie, że to właśnie my pomożemy Wam poznać zdrową i naturalną alternatywę dla powszechnie dostępnych wypieków i dań zawierających gluten. Tym samym, wychodzimy naprzeciw osobom ze stwierdzoną nietolerancją i alergią na białka glutenu, zmagającym się z chorobami metabolicznymi i autoimmunologicznymi oraz wszystkim, którzy dbają o szczupłą sylwetkę.
Bezzz to znaczy… bez mleka krowiego.
Dostępne dziś mleko krowie nie jest takie samo jak to, które pili nasi dziadkowie, poza tym składem i tak nigdy nie było odpowiednie dla człowieka. Głównym białkiem jest kazeina - silny alergen - która nie jest do końca trawiona przez nasz przewód pokarmowy, co przyczynia się do rozwoju wielu schorzeń. Dodatkowo znajdujący się w mleku cukier - laktoza - często nie jest dobrze tolerowany, co powoduje problemy związane z przewodem pokarmowym. Dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam różne alternatywy dla mleka krowiego, nie zmieniając przy tym smaku tradycyjnych deserów czy kawy z mlekiem.
Bezzz to znaczy… świadomy styl życia, bez zbędnych, niesłużących zdrowiu produktów, szczególnie mając na myśli codzienną dietę. Zdajemy sobie sprawę, że żyjemy coraz szybciej, dlatego w Bezzz Cafe, specjalnie dla Was, zwalniamy. Poświęcamy czas na zgłębianie wiedzy na temat, tego, co dla Was najlepsze, starannie dobieramy produkty tak, by jak najlepiej wykorzystać wszystkie wartości odżywcze, analizujemy składy i tworzymy zbilansowane dania, które wzmacniają, poprawiają samopoczucie i zachwycają smakiem.
Zapraszamy do Bezzz Cafe. U nas wszystko zaczyna się od początku...

Z udogodnień oferujemy klimatyzowane pomieszczenia, darmową sieć Wi-Fi, kreatywny kącik zabaw dla dzieci oraz miskę z wodą dla czworonogów.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji, możesz również skontaktować się z nami w sposób tradycyjny, dzwoniąc pod numer 733336070

Akceptujemy płatność kartą MasterCard, VISA i płatność zbliżeniową lub tradycyjnie gotówką. Jeśli wolisz zjeść w zaciszu własnego domu, możesz skorzystać z naszej usługi dostawy lub po prostu odebrać u nas zamówione dania na wynos. Nasz lokal jest też dostępny na prywatne imprezy. Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy wolny termin. Pracujemy codziennie z wyjątkiem sobót.

Bezzz Cafe | Zdrowa kuchnia | Glutenfree | Sugarfree | Lactosefree | Slow food | Vegan | Flexitarian | Lublin

Kontakt